KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Bemålade träsnitt 14688424
nr 1468 8424
Bemålade träsnitt
2 st, Fåglar, Asien, Tidigt 1900-tal, yttermått inklusive ram: 36x20, akvarell
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:36:06
24/5 19:17:29